Доставка

Шановні покупці!
У цьому розділі ви знайдете інформацію, пов'язану з доставкою замовлень у нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, зв'яжіться із нами.

Доставка замовлень для мешканців України

1) Доставка Укрпоштою. Надсилання замовлення здійснюється наступного 1-2 робочих дня після отримання оплати на рахунок з Києва. Поштові витрати за пересилання посилок стягуються із замовника на відділенні Укрпошти при отриманні посилки. Після оформлення Вами замовлення Вам буде надіслано листа із зазначенням суми та реквізитів для оплати замовлення. Термін проходження поштових відправлень з Києва по Україні коливається від 3 до 10 днів в залежності від віддаленості населеного пункту.

Відслідкувати посилку можна за посиланням https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html

2) Доставка компанією Нова Пошта можна здійснити доставку "склад-склад", "склад-двері" територією України. Послуга доступна для всіх обласних центрів України та для інших міст. Детальний список міст зі списком відділень компанії Нова пошта можна побачити тут – https://novaposhta.ua/office. Послуги транспортної компанії Ви сплачуєте самостійно при отриманні замовлення. При виборі цього способу доставки Вам необхідно вказати в коментарях до замовлення номер складу (або адресу), на який потрібно доставити замовлення. 

Відслідкувати посилку можна за посиланням https://novaposhta.ua/tracking/

3) Самовивіз у Києві: пр. Бажана 7В (поряд з метро Вирлиця)

Доставка для ближнього та далекого зарубіжжя

Доставка поштою після повної оплати замовлення з урахуванням вартості доставки. Після надходження оплати за замовлення ми надсилаємо ваше замовлення рекомендованим листом, бандероллю або посилкою через Укрпошту з Києва. Проходження посилки можна відстежити через інтернет на сайті Укрпошти за номером відправлення (посилки). Вартість пересилання залежить від ваги посилки, точну суму ви дізнаєтесь після оформлення замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.

Доставка не повністю сформованого замовлення

Якщо в процесі комплектації замовлення з'ясовується, що будь-яка із замовлених вами позицій відсутня на нашому складі, ми зв'язуємося з вами електронною поштою і пропонуємо обрати оптимальне рішення. Ви можете дочекатися повного формування замовлення або відмовитися від товарів, що бракують. При виконанні замовлення частинами за вашим бажанням вартість пересилання/доставки визначається для кожної частини окремо.